Duyurular

VESVESE 15 Mayıs 2018 de Kitap olan her yerde...!

 Şafak GÜÇLÜ'nün uzun zamandır merakla beklenen yeni romanı DABBE'tül ARZ Serisinin İLK Kitabı olan VESVESE 15 Mayıs'ta Başta D&R kitap mağazaları ve online satış sitesi olmak üzere tüm kitapçılarda ve online satış sitelerinde yerini alacak.


Türk Korku Edebiyatına ve Türk Korku Sinemasına İslami-Anadolu Folk Korku Türünü kazandıran İLK'lerin yazarından Çok tartışılacak bir İLK daha!


Amerika’dan Kudüs’e oradan da İstanbul’a uzanan korku dolu bir serüvende 

                                                Şeytan

Üç büyük Dinin, Tarihin, Bilim ve Komplo Teorilerinin, gerçeklerle harmanlandığı bir Korku Romanında İlk kez vücud buluyor.


Ve Yazar soruyor...


Ya Şeytan size düşündüğünüzden daha yakınsa? 

Hatta çok yakınsa?

KANINIZDA...!


Bilim, Tarih, Komplo Teorileri ve Gerçekler İlk kez bir Korku Romanında bir araya geliyor... Artık bildiklerinizi sorgulayacağınız yeni bir Korku Serisi başlıyor!


VESVESE


15 Mayıs'ta  tüm KİTAPÇILARDA....

SicciN "Amel Defteri" 4. Baskısı 15 Mayıs'ta Tüm Kitapçılarda....

Türkiye'nin En çok okunan Korku Romanı SicciN "Amel Defteri" Okurlarının yoğun isteği ile 4. Baskısıyla yeniden raflarda yerini alıyor... 


Şafak GÜÇLÜ'nün merakla beklenen yeni romanı VESVESE ile aynı gün raflara çıkacak olan SicciN okuyucularıyla yeniden buluşuyor!

MELEZ 2 Mart'ta Sinemalarda!

Senaryosunu Şafak GÜÇLÜ ve Biray DALKIRAN'ın yazdığı Hollywood'da çekilen ilk Türk Korku Filmi The CrossBreed MELEZ 2 Mart'ta Türkiye'de 6 Mart'ta ise Tüm Dünya Sinemalarında Vizyona giriyor.  https://www.thecrossbreed.com