HABERLER

Şafak GÜÇLÜ'den Bir İLK daha... SicciN YAKINDA STORYTEL DE!

Türkiye'nin en çok okunan Türk Korku Romanı SicciN "Amel Defteri" yine bir İLK'e imza atarak Görme Engelli vatandaşlarımız ve farklı bir kitap deneyimi arayanlar için sesli kitaba dönüşüyor.  


Ünlü seslendirmenler tarafından büyük bir titizlikle hazırlanarak Türkiye'nin Sesli Kitaba dönüştürülen ilk Türk Korku Romanı olacak olan SicciN , 2019'un İlk çeyreğinde Sesli Kitap sektörünün lideri STORYTEL'de yerini alacak! 


Merkezi Stockholm'de olan şirket ile sözleşme imzalayan GÜÇLÜ; Sabahattin ALİ, Zülfü LİVANELİ, Ayşe KULİN gibi dev yazarların sesli Kitaplarının yayınlandığı Uluslararası online sitede SicciN ile okumanın yanında artık dinleyerek de korkutmaya hazırlanıyor!  Şafak GÜÇLÜ'DEN OKURLARINA İYİ HABER.

Türk Edebiyatına İslami-Anadolu Korku türünü kazandıran Şafak GÜÇLÜ'nün baskıları tükenmiş olan eserleri yeniden okuyucularıyla buluşmaya hazırlanıyor!


Türkiye'nin İlk İslami-Anadolu Korku Romanı LOHUSA "Ümmü Sübyan" ve diğer baskıları tükenmiş olan eserleri  BÜYÜ ve KARABASAN Ocak ayında yeniden raflarda yerini alacak. 

2019 yılına büyük ve güçlü projelerle hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Şafak GÜÇLÜ'den sürprizler ardı ardına gelecek! Sinema filmleri ve Dizi film hazırlıkları yapan Yazar "2019 da herkes sıkı tutunsun" diyerek hızını bir anlamda hissettirmeye çalışıyor. 

2019 yılı Ankara Kitap Fuarıyla Başlayacak...

 19 yılına büyük ve güçlü projelerle hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Şafak GÜÇLÜ'den sürprizler ardı ardına gelecek! İlk olarak Ankara Kitap Fuarına 5 kitabıyla katılmaya hazırlanan yazar İlk sürprizini de orada yapacak. 18 yaş altı gençlere bir korku kitabı hazırlayan yazar eserini sır gibi saklıyor... Ayrıca 2019 da çalışmaları devam edecek Sinema filmleri ve Dizi film hazırlıkları yapan Yazar "2019 da herkes sıkı tutunsun" diyerek hızını bir anlamda hissettirmeye çalışıyor.   

HABERLER...

VESVESE 15 Mayıs 2018 de Kitap olan her yerde...!

 Şafak GÜÇLÜ'nün uzun zamandır merakla beklenen yeni romanı DABBE'tül ARZ Serisinin İLK Kitabı olan VESVESE 15 Mayıs'ta Başta D&R kitap mağazaları ve online satış sitesi olmak üzere tüm kitapçılarda ve online satış sitelerinde yerini alacak.


Türk Korku Edebiyatına ve Türk Korku Sinemasına İslami-Anadolu Folk Korku Türünü kazandıran İLK'lerin yazarından Çok tartışılacak bir İLK daha!


Amerika’dan Kudüs’e oradan da İstanbul’a uzanan korku dolu bir serüvende 

                                                Şeytan

Üç büyük Dinin, Tarihin, Bilim ve Komplo Teorilerinin, gerçeklerle harmanlandığı bir Korku Romanında İlk kez vücud buluyor.


Ve Yazar soruyor...


Ya Şeytan size düşündüğünüzden daha yakınsa? 

Hatta çok yakınsa?

KANINIZDA...!


Bilim, Tarih, Komplo Teorileri ve Gerçekler İlk kez bir Korku Romanında bir araya geliyor... Artık bildiklerinizi sorgulayacağınız yeni bir Korku Serisi başlıyor!


VESVESE


15 Mayıs'ta  tüm KİTAPÇILARDA....

SicciN "Amel Defteri" 4. Baskısı 15 Mayıs'ta Tüm Kitapçılarda....

Türkiye'nin En çok okunan Korku Romanı SicciN "Amel Defteri" Okurlarının yoğun isteği ile 4. Baskısıyla yeniden raflarda yerini alıyor... 


Şafak GÜÇLÜ'nün merakla beklenen yeni romanı VESVESE ile aynı gün raflara çıkacak olan SicciN okuyucularıyla yeniden buluşuyor!

MELEZ 2 Mart'ta Sinemalarda!

Senaryosunu Şafak GÜÇLÜ ve Biray DALKIRAN'ın yazdığı Hollywood'da çekilen ilk Türk Korku Filmi The CrossBreed MELEZ 2 Mart'ta Türkiye'de 6 Mart'ta ise Tüm Dünya Sinemalarında Vizyona giriyor.  https://www.thecrossbreed.com